Lilly El-Vampiro Addams_Darková
Blog: www.lilly-addams.blog.cz 

 Waše přízpěwky... -- 
http://fuckpinkpurple.blog.cz/1110/wase-prispewky#pridat-komentar


Osoba za, kterou mě táhne srdce

1. října 2011 v 14:21 | Lilly El-Vampiro Addams_Darková |  _StOrIeS_Bylo dopoledne 13.5. 1985. Podzimní vánek byl chladný.. A listí ještě barevné.. Bylo pochmúrné odpoledne. Šľa jsem ven.. Bylo mi smutno.. šla jsem na hřbitov..milovala jsem je.. Byl tam klid..Ale smutno.. Do školy jsem nechodila neměly jsme na ni. A tak jsem nikoho neznala. Sedávala jsem tedy tak po hřbitovech a plakala.
Sny jsem měla od malička hororové.. Ale také věštecké.. Jednou když jsem seděla zase na hřbitově měla vizi..,, Byla jsem na lodce v husté mlze. Byla zima a voda ledová. Přišla bouře..Neznámo kdy jsem se probrala na pustém ostrově, nabřehu.. Muselo být po bouři.. Mlha byla řidší.. Ucítila jsem jak mě někdo bere do náruče..,, takhle ta vize končila. Chtěla jsem vědět více..Vědět kdo to byl.. Ta vize musela trvat věčnost.. Mezitím padla tma.
Utíkala jsem rychle domu, ale po té vizi jsem se ještě pořád chvěla. Rodiče už spaly. Rychle jsem se vplížila do pokoje. Po pokoji se míhaly děsivé stíny. Klepala jsem se strachy.
,,Když jsem se probudila, byla jsem na té lodi z vize. Byla též mlha a zima. Voda ledová. Nademnou se skláněla osoba zahalená v černém dlouhém plášti. Přes kapuci nebylo té osobě vidět do tváře...,, Ráno mě vzbudila obrovská rána. S obrovským leknutím jsem se posadila na posteli. Vyběhla jsem ven.. Ale nic tam nebylo, ale když jsem šla spátky do pokoje našla jsem rodiče..na postely..s prostříleným tělem..oba byli mrtví.. Nevadilo mi to..
Byl večer a já usnula na hřbitově. Ale ráno jsem se probudila na té lodi! Vyděsila jsem se.. Ležela jsem v náruči té osoby.. strhla jsem ji kapuci.. Divila jsem se, že se nebránila.. Byla to nádherná krátkovlasá dívka.. Byla mi hodně podobná! Měla bílou plet a modročerné oči jako já.. Polodlouhé vlasy.. Pousmála se.. A začala mě líbat.. Nechala jsem se.. Konečně jsem nebyla sama..
Po nějaké době no netrvalo to dlouho a moc jsem se do ni zamilovala..
Tak, že bych bez ni nemohla žít.. ,,Jsi jako moje osobní droga bez, které se nedá žít...,,
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama